Yakupsoy’un yeni çocuk kitabı Londra’da tanıtıldı

Birbirinden güzel ve öğretici çocuk kitaplarının Londra ve Kuzey Kıbrıs’ta tanınan yazarlarından Sonay Yakup Yakupsoy’un son çıkarmış olduğu çocuk kitabı ‘Sultan ve Uzun Ayak’ isimli kitabı Londra’da tanıtıldı.

Londra Yardım Melekleri sponsorluğunda 18 Mayıs günü Regency Banqueting’de gerçekleşen tanıtım gününe Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Londra Temsilcisi Zehra Başaran, KKTC Londra Başkonsolosu Ülkü Alemdar, Limasollular Derneği UK Başkanı Arife Retvan, Londra Yardım Melekleri yöneticileri, Tiyatrocu – Yazar Osman Balıkçıoğlu, yazarın yakın dostları ve toplum üyeleri katıldı.

Yapılan kitap tanıtım etkinliğine gösterilen ilgiden oldukça memnun görünen Yakupsoy şunları söyledi:

“Sultan ve Uzun Ayak ismindeki son çıkarmış olduğum çocuk kitabının bugün Londra’da tanıtımını gerçekleştirdik. Benim için önemli bugünde beni yalnız bırakmayan başta KKTC Büyükelçisi Sayın Zehra Başaran’a, Başkonsolos Ülkü Alemdar’a, Basın Ataşesi İsmet Ramiz’e, Londra Sanat Forumu arkadaşlarıma, Sponsorum olan Londra Yardım Melekleri genel başkanı yeğenim Nurten Mehmet’e, sevgili meleklere ve tüm misafirlere çok teşekkür ederim.
Çin Cumhuriyeti’nden gelen misafirlerimizi etkinliğimize getiren sevgili Aysel Ziya’ya ayrıca teşekkürler…”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin