Türk gencine sekiz yıl hapis

Huseyin_ARSLAN_copyKuzey Londra N15 Fladbury Road’da ikamet eden, 1992 doğumlu, Türk genci Hüseyin Arslan adam bıçaklamadan sekiz yıl hapse mahkum edildi.

23 Haziran pazartesi Old Bailey mahkemesinde duruşması görülen Arslan, Ocak ayında, 34 yaşındaki adamı 5 yerinden ciddi şekilde yaraldı, olay Türklerin de yoğun olarak yaşadığı Vale Road N4 bölgesinde gerçekleşmişti. Yaşanan saldırının ardından , Hüseyin Arslan tarafından bıçaklanarak yararlanan adam iki haftaya yakın bir süre hastahanede tedavi altında tutuldu.

İşsiz olduğu ögrenilen Arslan, olay anında agresif ve saldırgan bir şekilde, yolda yalnız yürüyen kişiye bıçakla saldırark 5 yerinden ağır şekilde yaraladı. Olayın ardından ambulans helikopter ile Royal London Hospital’a kaldırılmıştı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.