Bayram şenliği eğlenceli geçti

OLIVE_TREE_1
OLIVE Tree Education Foundation ( Zeytin Ağacı Eğitim Vakfı) tarafından düzenlenen Ramazan Bayramına özel bayram şenliği ve Arakan bölgesindeki mağdurlara bağış toplama gecesi oldukca renkli geçti.

2 yıldan beridir hizmet veren Zeytin Ağacı Eğitim Vakfı, gençlere birçok farklı alanda hizmet veriyor. Uyuşturucu ve zararları ile ilgili programlar, stres ve huzursuzluk, soru cevap şeklinde programlar, Kıbrıs tarihi ile ilgili programlar, eğtim seminerleri düzenleyen Vakıf, genç vatandaşlarımıza İslam’a bağlı kalarak bir çok alanda yardımcı oluyor.

oliveDüzenlenen geceye 300 den fazla bir birinden değerli ve çeşitli kültürlerden konuklar katıldı, çocuklara özel şenlik düzenlendi ve Arka bölgesinde sıkıntı yaşayan müslüman kardeşler için tam £2.152.80 Pound yardım toplandı. Toplanan yardım İslam Toplumu Milli Görüş teşkilatına, bölgeye götürlmek ve birinci elden dağitılmak üzere teslim edildi.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.