Happy Days ile Türkiye’yi yeniden keşfedin

LONDRA’NIN tecrübeli tatil firmalarından Happy Days Holiday’in organize ettiği ‘Türkiye tatil turları’ özellikle toplumumuz tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

LONDRA’NIN tecrübeli tatil firmalarından Happy Days Holiday’in organize ettiği ‘Türkiye tatil turları’ özellikle toplumumuz tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Son olarak muhteşem bir Ege turu yaptıklarını ve katılan herkesin çok eğlenceli bir tatil geçirdiğini belirten Happy Days Holiday Koordinatörü Çimen Hassan şunları söyledi:

“Alaçatı Ot Festivali temalı Ege turumuza katılan tüm konuklarımız ile birlikte inanılmaz güzel vakit geçirdik. Her anını dolu dolu geçirdiğimiz tatilimizin ilk 4 günü boyunca İzmir’de 5 yıldızlı otelimizde konakladık.

Çeşme, Kuşadası, Alaçatı, Selçuk, Şirince gibi bölgeleri gezdik. Buradaki hem tarihi hem de turistik alanları ziyaret ettik. Ege bölgesinin eşsiz güzelliklerini konuklarımız ile birlikte yeniden keşfettik. İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan Meryem Ana evini ziyaret ettik. Konuklarımız burada mumlar yakıp dualar etti. Bu keyifli 4 günümüzün ardından 2 gece Ayvalık da kalarak burada bulunan doğal güzellikleri ve Zeytinyağı fabrikalarını ve tesislerini dolaştık. Hasan Boğuldu şelalesi ve Sarıkız’ın hikayesi ile misafirlerimizi oldukça etkiledi. Bol bol Cunda Adası’nda güneşin ve doğanın tadını çıkardık. Şeytan Sofrası’nın eşsiz manzarası ile Şeytanin Ayak İzi’ni görüp konuklarımıza harika bir balık ziyafeti verdik. Daha sonra Çanakkale’ye gittiğimizde burada yaşanan tarih tüm konuklarımızı çok etkiledi. Şehitlerimizin ruhlarını şad edip duygusal anlar yaşadık.

Türkiye turlarımız, tahminlerimizin üzerinde bir ilgi görmeye devam ediyor. Önümüzde muhteşem bir Karadeniz Turu var. Tüm Londralıları, Karadeniz’in muhteşem  yeşilini ve tabiatını keşfetmeye davet ediyoruz. Turlarımız yoğun ilgi ve talep gördüğü için 30 Mayıs’ta gerçekleşecek bu turumuza eğer katılmak istiyorlarsa bizimle hızlıca iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.

Turlarımız harika dostluklar kurulmasına vesile olduğundan dolayı bizi çok mutlu ediyor. Müşterilerimizin hayal ettiğinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşayacaklarına inanıyorum. Çünkü turlarımız ile ilgili aldığımız geri dönüşler gerçekten harika. Turlarımıza gelen her konuğumuz bir sonraki turlarımıza en az iki kişi ile katılmak istiyorlar. Türkiye’yi Happy Days Holiday ile yeniden keşfetmeye bekliyoruz.”

Tüm tatil rezervasyonlarınız, indirimli uçak biletlerinizi de bulabileceğiniz Happy Days Holiday tatil acentesini 341 Green Lanes, Harringay, London N4 1DZ adresinde ziyaret edebilir veya 020 8800 3836 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.