Kıbrıs’ta ev sahibi olmak için yeni yıl fırsatı

LONDRA’DA yaşayan ve yatırım yapmak isteyen herkes için sevindirici bir haberimiz var. Eğer siz de eşsiz güzelliklere sahip Kuzey Kıbrıs’ın en güzel yerinde, muhteşem avantajları ile çok özel bir yaşam merkezinde, ev sahibi olmak isterseniz, şimdi bahsedeceğimiz fırsatları kaçırmamanızı öneriyoruz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin köklü ve güvenilir inşaat firmalarından Noyanlar Grup güvencesi ile şimdi “Angel Tower” projesinde 2+1 daireler yeni yıla özel 62.000 pounddan başlayan fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Üstelik peşin ödemelerde %10 indirim alıyor, trafo katkı payı ve KDV ödemiyorsunuz. Yüzde elli peşin ödemelerde ise trafo katkı payınız ve full eşya paketi ve ailenizle güzel bir tatil geçirmeniz için, tatil evlerimizde 1 hafta konaklama ise Noyanlar Grup’tan müşterilerine hediye olarak sunuluyor. Alışveriş merkezi ve birçok sosyal tesisi bünyesinde barındıran muhteşem “Angel Tower” projesi hem yaşamak hem de iyi bir yatırım yapmak için kaçırılmayacak bir fırsat.

Ayrıca, yeni yılda Noyanlar Grup sizleri 20. büyük projesi olan Sea Pearl Residence’da yaşamaya davet ediyor. Bu cazibeli yaşam merkezi ve Long Beach çok özel fiyat ve yeni yıl kampanyaları ile sizi çağırıyor.

Bu muhteşem yeni yıl kampanyası ve fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.noyanlar.com web sitesini ziyaret edebilir ya da +90 392 371 4000 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca dev firmanın tüm devam eden projelerindeki kampanya ve fırsatlarını sürekli takip edebilmenizi sağlayacak facebook/noyanlargroup hesabını da takip etmeyi unutmayın.

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin