Önder Özgül Londra’da 10. maçını da kazandı

 

onder-1

Londra’nın Bethnal Green bölgesindeki York Hall’de, Macar rakibi Attila Tibor Nagy’e karşı ringe çıkan Önder Özgül, bu maçı kazanarak aralık ayında Londra Şampiyonluğu Kemer maçına çıkmaya hak kazandı

Boks yaşamını İngiltere’de devam ettiren ‘Tank’ lakaplı Önder Özgül 1 ekim cumartesi akşamı çıktığı 10. profesyonel boks maçını rahatlıkla kazandı.

Londra’nın Bethnal Green bölgesindeki York Hall’de, Macar rakibi Attila Tibor Nagy’e karşı ringe çıkan Önder Özgül, bu maçı kazanarak aralık ayında Londra Şampiyonluğu Kemer Maçına çıkmaya hak kazandı.

Önder Özgül, kemer maçını kazanması halinde, uluslararası şampiyonluk maçlarında mücadele edip hedefi olan dünya şampiyonluk kemerine doğru ilerleyecek.

Genç boksöre bu maçında, Vonel ve Gökyüzü Restaurant ana sponsor olarak destek verdi.

Maça hazırlanma döneminde ve maç sırasında Önder Özgül’e maddi ve manevi desteklerini veren sponsörlerin yanısıra, vatandaşlar da maç sırasında boksörün yanında oldular.

Özgül’e ayrıca, Vonel ve Gökyüzü Restaurant’ın yanısıra, Legends Gym, Class Berber, Claim Servicesuk ve Meto Pint de destek verdi.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.