Brimsdown Doğan puan kaybediyor ama seyircisi artıyor

 

brimsdown-dogan-fc-jpeg

Molten Spartan League Division One’da mücadele eden Brimsdown Doğan, son iki maçında tek puan alabildi.

Geçen hafta Southall ile sahasında 2-2 beraber kalan Brimsdown Doğan son karşılaşmada da rakip sahada Hatfield Town’a 3-2 kaybetti. Kümesinde 8 maçta 4 puan alabilen Brimsdown Doğan sondan ikinci sırada yer alıyor. Ligden bu sezon iki takım küme düşecek.

PUANLAR ALINMIYOR AMA SEYİRCİ ARTIYOR

Öte yandan Brimsdown Doğan ilginç bir seyirci istatiğine sahip bulunuyor. Ligde 21’nci sırada bulunmalarına karşın seyirci sayısında artış görülen Brimsdown Doğan’ın bu sezon maçlarını Kuzey Londra’nın Wood Green bölgesindeki Haringey Borough Stadı’nda oynaması ve önemli oranda Türk futbolcu ile sahaya çıkmasının bu artışta payı var. Tüm lig baz alındığında Brimsdown Doğan, seyirci sayısını yüzde 20 arttırmış durumda.

Baldock Town 52 seyirci ortalaması ve yüzde 33 artışla ilk sırada. Codicote takımı da 38 seyirci ortalaması ve yüzde 22 artışla ikinci sırada yer alıyor. Southall 42, Brimsdown Doğan ise 30 seyirci ortalamaları ve yüzde 20’lik artışlarla üçüncü durumda.

Bilindiği İrfan Davulcular’ın Başkan, Alp Ermiya’nın takım sorumlusu olduğu Brimsdown Doğan’ın menajerliğni  Serkan Poyraz ve yardımcısı Ertan Hüseyin yapıyor.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin