Ware FC’nin Futbol Akademisi 11 Haziran’da başlıyor

Ender Kalkan.
Ender Kalkan.

Evo-Stik Southern League Division One Central takımlarından Ware FC, futbol akademisi kurdu.

WARE FC LOGO

Kıbrıslı Türk işadamları İnanç ve Mehmet Elitok’un üç sezondan beri sahibi olduğu Ware FC, Londra’daki gençlere yönelik futbol akademisi kurarak, yetenekli gençlerin peşine düştü. Akademinin teknik sorumluluğunu ise Türk futbol camiasının yakından tanıdığı LFA lisanslı altyapı antrenörleinden Ender Kalkan yapacak.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, 10-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere yönelik akademi çalışmaları 11 Haziran Cumartesi günü başlayacak.

Antrenman yerinin adresi şöyle: White Hart Lane, Children Centre’ın arkasındaki park, N22 5SJ

Daha fazla bilgi almak isyetenlerin Ender Kalkan’I, 07460 664 447 numaralı telefondan veya eko26@live.co.uk email adresinden arayarak bilgi alabilecekleri belirtildi.

Ender Kalkan, yayınladığı mesajında Ware FC çatısı altında büyük işler yapmaya, futbol dünyasına yeni yıldızlar kazandırmaya geldiklerini ifade etti. Kalkan, toplumumuza ve gençlerimize daha iyi şeyler vermekte kararlı olduğunu söyledi.

WARE FC-FUTBOL AKADEMİSİ.jpeg

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.