kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,8197
EURO
20,3115
STERLIN
22,6774
BITCOIN
$23.426,82
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Kapalı
8°C
LONDRA
8°C
Kapalı
Pazar Kapalı
8°C
Pazartesi Açık
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
6°C
Salı Açık
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
7°C
Çarşamba hafif yağmur
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
6°C

Haftanın maçları

Euromed Türk Ligi Birinci Küme, Euromed Türk Ligi İkinci Küme, Barnet Sunday Veterans League East Division, Mr Dips TTFF Federasyon Kupası ile Tiles DIY TTFF Kupası’nda 17-18 ve 21 Nisan günleri oynanacak maçlarının programı aşağıya çıkartılmıştır.

Haftanın maçları
16.04.2016
0
A+
A-

TTFF-LOGO-2

Euromed Türk Ligi Birinci Küme, Euromed Türk Ligi İkinci Küme, Barnet Sunday Veterans League East Division, Mr Dips TTFF Federasyon Kupası ile Tiles DIY TTFF Kupası’nda  17-18 ve 21 Nisan günleri oynanacak maçlarının programı aşağıya çıkartılmıştır.

17 Nisan Pazar 2016

EUROMED TÜRK LİGİ 1.KÜME

Drapper Field

14.00 Dumlupınar Iceworld-Trabzonspor

Brimsdown Stadı

14.00 Yeni Boğaziçi Newest-Düzcespor

EUROMED TÜRK LİGİ 2.KÜME

Pymmes Park

14.00 Diyarbakır Cyprofood-Çetinkaya Türkspor

14.00 G.Pazarcık Advantage-Baf Ülkü Yurdu

14.00 Doğan TB-MTG

BARNET SUNDAY VETERANS LEAGUE EAST DIVISION

New River Sports Centre

11.00 Anatolians Vets-Londra Türk Masterler

Redbridge Sports&Leisure Centre

11.30 UCL Academicals Vets-Türkmenköy Londra Masterler

18 Nisan Pazartesi 2016

MR DIPS TTFF FEDERASYON KUPASI (Çeyrek final)

New River Sports Centre

20.00 Kaleburnu-07

20.00 Narlı FC-Yalova

20.00 Mersin-MTG

21 Nisan Perşembe

TILES DIY TTFF KUPASI (Yarı final)

Brimsdown Stadı

19.45 Yalova Aksuar-Dumlupınar Iceworld

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.