kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,8282
EURO
20,3292
STERLIN
22,7085
BITCOIN
$22.889,54
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Parçalı az bulutlu
8°C
LONDRA
8°C
Parçalı az bulutlu
Salı Açık
7°C
Çarşamba Kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
8°C
Perşembe Parçalı az bulutlu
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
8°C
Cuma kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
9°C

Futbolda haftanın programı

Türk Ligi Euromed 1. ve 2.Kümelerle, Barnet Sunday Veteran Cup ve London Sunday Junior Cup’ta oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:

Futbolda haftanın programı
25.10.2015
0
A+
A-

 

TTFF-LOGO-2

Türk Ligi Euromed 1. ve 2.Kümelerle, Barnet Sunday Veteran Cup ve London Sunday Junior Cup’ta oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:

25 EKİM PAZAR

EUROMED TÜRK LİGİ 1.KÜME

Brimsdown Stadı

14.00 Yeni Boğaziçi Newest-Esenler FC

Peter May Sports Centre

14.00 Trabzonspor-Yalova Aksular

Drapper Field

14.00 Dumlupınar Iceworld-Pekünspor

Pymmes Park

14.00 Kafkas Gençlik-Türkmenköy

Wadham Lodge

14.00 Düzcespor-Gaziantepspor

EUROMED TÜRK LİGİ 2.KÜME

Pymmes Park

12.00 MTG-G.Pazarcık

14.00 Doğan TB-Diyarbakır Cyprofood

Douglas Eyre Sports Centre

14.00 Baf Ülküyurdu-Yavruvatan

BARNET SUNDAY VETERAN CUP

Muswell Hill Sports Ground

10.30 Crounch End Wampires Vets-Waltham Forest Vets

Redbridge Sports&Leisure Centre

11.30 UCL Academical Vets-Globe Rangers Vets

Wadham Lodge

12.00 Londra Türk Master-Londra Türk Master Legends

LONDON SUNDAY JUNIOR CUP

14.00 Fenebahçe-Greenwich Mariners

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.