Yeni Boğaziçi, eğlence dolu bir dayanışma gecesi düzenledi

Yeni Boğaziçi FC, geleneksel olarak her yıl düzenlediği dayanışma gecelerine bu sene de bir yenisini ekleyerek katılımcılarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Yeni Boğaziçi FC 2018-2019 sezonu içerisinde 1. Lig’de ve gençler karmasındaki başarılarıyla gündemden düşmeyen bir performans ile sezon kapanışı yaptı. Yeni Boğaziçi’nin her sene geleneksel olarak sezon bitişinde düzenledikleri dayanışma gecesine, bu sene ev sahipliğini Edmonton’da bulunan Köşk Restoran yaptı. 14 Haziran Cuma günü saat 19.30’da başlayan ekinliğe Yeni Boğaziçi FC ailesinin yanı sıra Türk Toplumu Futbol Federasyonu yöneticileri, Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere Başkanı Nafiya Horozoğlu, çok sayıda kulüp yöneticisi, futbolcular ve iş insanları katılım gösterdi. Düzenlenen dayanışma gecesinde katılımcılara hitap eden Yeni Boğaziçi Başkanı Erdoğan Baca, katılımcılara teşekkür ederek, sezon içerisindeki başarılarına ve katkı sunan bütün sponsorlara minnet duyduğunu belirtti. Baca, Yeni Boğaziçi takımının başarılarını büyüten ve bu güne taşıyan değerlerin başında birlik ve beraberlik olduğunu belirterek oyuncularını kutladı.

Etkinlik, ilerleyen saatlerde başlayan müzik keyfi ile geç saatlere kadar devam etti. Yeni Boğaziçi FC, katılımcılarına güzel bir gece yaşatarak sezonu kapattı.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin