19 Mayıs Turnuvaları düzenlendi

Türk Toplumu Futbol Federasyonu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenen 19 Mayıs Kupa Turnuvaları düzenlendi.

Geçen hafta sonu New River Sport’s Stadyumu’nda düzenlenen 19 Mayıs töreni sırasında düzenlenen turnuvalarda Mehmetçik FC ve Zaza FC takımları kupa için karşılaştı.  Accounting Direct firmasının sponsorluk yaptığı 19 Mayıs Kupa maçında yapılan karşılaşmada Mehmetçik FC, karşı karşıya gediği Zaza FC’yi mağlup ederek kupayı kazandı.

Düzenlenen karşılaşmada kupayı kazanan Mehmetçik FC takımı, kupasını Türkiye Londra Eğitim Müşaviri Hasan Ünal’ın elinden aldı.

Aynı saatlerde düzenlenen 19 Mayıs Accountıng Direct Veteranlar Şampiyonu ise Türkmenköy oldu. 19 Mayıs Accounting Direct Gençler Şampiyonu Boğaziçi takımı oldu. 19 Mayıs turnuvalarında kazanan takımlara, New River Sports Stadyumu’nda kupaları takdim edildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.