Bushill Rangers şampiyonluğunu kutladı

İNGİLİZ Herts County League'de oynayan Bushill Rangers 2018-19 sezonunun şampiyonu oldu.

Haftalardır sezon içerinde ki başarrıları ile gündemden düşmeyen Bushill Rangers, oynadığı İngiliz Herts County League’de şampiyonluğa adını yazdırdı. Bushill Rangers şampiyonluğunu Grande Palace’ta düzenlediği bir balo ile kutladı.

Başkanlığını Soner Mustafa’nın ve As Başkanlığını Cevdet Ezel’in yaptığı Bushill Rangers takımının oyuncu kadrosundaki çoğunluğu Türk oyuncular oluşturuyor.

Haftalardır oynadığı maçlarda mağlubiyet görmeyen Bushill Rangers, şampiyonlukla sezonu kapattı. Bu sayede Herts County League’in bir üst lig olan Premier Ligi’ne yükselmeyi başaran Bushill Rangers, Grand Palace Banqueting Suite salonunda yaptığı balo ile başarısını kutladı.

Baloya çok sayıda iş adamı, futbol kulüp yöneticilerinin yanı sıra birçok davetli katıldı. Oldukça yoğun bir ilgi gören Bushill Rangers şampiyonluk balosunda konuşan Başkan Soner Mustafa, sezon boyunca Bushill Rangers’a destek sunan bütün sponsorlara teşekkürlerini sundu. Aynı zamanda bu gecede Bushill Rangers’ın sevincine ortak olan bütün davetlilere teşekkür ettiğini ve İngiliz ligi içerisinde gösterdikleri bu başarının kendilerini oldukça gururlandırdığını aktardı. Grand Palace Banqueting Suite salonunda

Saat 18.00’de başlayan baloda, sezon boyunca başarı gösteren oyunculara özel ödüller veridi. Bushill Rangers şampiyonluk balosunda, Yılın Teknik Adamı Claudio, Yılın Oyuncusu Rocheim Stewart, Yılın Antrenörü Rocheim Stewart ve Yılın Fanı Yeliz Mustafa seçildi. Bushill Rangers’ın şampiyonluk balosunda Türk Toplumu Futbol Federasyonu yöneticilerinde hazır bulunarak takım yöneticilerini ve oyuncuları tebrik etti.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin