14 yaşında sakatlık ardından ölüm!

İngiltere'nin Aylesbury kentinde acı bir olay yaşandı.

İngiltere‘nin Aylesbury kentinde acı bir olay yaşandı. Bedgrove Dynamos takımının 14 yaşındaki kalecisi Luca Campanaro, maç içinde rakip bir futbolcuyla çarpıştıktan sonra genç yaşta hayatını kaybetti.

14 yaşındaki kaleci, çarpışmanın ardından yere yığılırken hemen hastaneye kaldırıldı ancak duran kalbi tekrar çalıştırılamadı.

Campanaro’nun babası, “İnanılmaz bir genç adamdı, dünya için çok büyük bir kayıp” derken futbolcunun yakın arkadaşı Dave Garricks, “Şok içindeyim. Hiçbir hayat 14 yaşında son bulmamalı.” sözlerini kullandı.

Kulüpten yapılan açıklamada ise “Futbolcumuzun hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle açıklıyoruz. Ailesinin bu zor zamanlarında yanında olacağız. Bu fantastik adam için maçlarımızda saygı duruşu yapacağız.” dendi. (HÜRRİYET)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.