Türk Ligi’ne üç yeni başvuru

Türk Ligi İkinci Küme’de oynamak için üç yeni başvuru yapıldı.

 

TTFF Yönetim Kurulu.

Türk Ligi İkinci Küme’de oynamak için üç yeni başvuru yapıldı.

Eylül ayında başlayacak yeni sezon öncesi Göksunlular Derneği’ne ait Göksunspor ile Bingöl UK takımları lige katılma başvuruda bulundu. Geçen sezon İkinci Küme’de maçlarını tamamlayamayarak ligden çekilen Küçük Kaymaklı da 2018-19 dönemi için yeniden başvuru yaptı.

Bilindiği gibi Birinci Küme’de Bağcıl FC ile GS FC, İkinci Küme’de ise Küçük Kaymaklı ve İstanbul United lig sonunda faaliyetlerini durdurma kararı almıştı. Trabzonspor ise Olağan Genel Kurul’da yapılan oylamada üyelik hakkını kaybetmişti. Trabzonspor’un yeni sezonda 2.Küme için başvuru yapabileceği açıklanmıştı.

Öte yandan Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) Yönetim Kurulu ilk yaptığı toplantıda geleneksel Charity Şilt maçının tarihini 9 Eylül Pazar günü olarak belirledi. Ligi ve kupayı Dumlupınar Malatyspor kazandığı için rakibini TTFF belirleyecek.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.