Pedofiliden hapis yatan Johnson, Türkiye’ye gidebilir

İngiliz basını, cinsel istismar suçundan aldığı hapis cezası sebebiyle Sunderland ve İngiltere Milli Takımı’ndan kovulan Adam Johnson için yeni bir iddia ortaya attı.

15 yaşındaki reşit olmayan bir kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girip suçlu bulunan ve aldığı 6 yıllık hapis cezasının 2 yılını dolduran Johnson, İngiltere’de gündem olmaya devam ediyor.

The Sun gazetesine konuşan oyuncuya yakın bir kaynak, Johnson’ın hapis cezasını doldurduktan sonra kariyerine devam etmek istediğini ancak artık Avrupa’da futbol oynamasının söz konusu olamayacağını söyledi.

“EN İYİ İHTİMAL TÜRKİYE VE ÇİN OLARAK GÖZÜKÜYOR”

Menajeriyle de yakın olduğu öne sürülen kaynak, ‘En iyi ihtimal Türkiye veya Çin gibi görünüyor… Türkiye çekişmeli bir lige sahip olduğu için onun için oldukça iyi olabilir’ ifadelerini kullandı.

Adam Johnson, reşit olmayan birisiyle cinsel ilişkiye girdiğini ve bir kez de cinsel istismarda bulunduğunu ay başında yapılan celsesinde itiraf etmişti. Johnson, ayrıca 16 yaşından küçük bir kızla ilişkiye girdiğine dair yöneltilen iki suçlamayı ise reddetmişti. (HABERLER.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.