Dostça maç Yeni Boğaziçi’nin: 1-0

 

Yeni Boğaziçi ve Bağcıl takım kaptanları, karşılaşmanın seremonisinde.

Dostluk gösterisi ile başlayan Birinci Küme maçında Yeni Boğaziçi, Bağcıl’ı tek golle geçti.

Douglas Eyr Centre’da oynanan karşılaşma öncesi iki takım yönetici ve takım kaptanları birbirlerine çiçekler vererek, centilmenlik örneği sergiledi.

Oldukça çekişmeli geçen 90 dakikanın ilk yarısında taraflar skora ulaşamadı. Son devreyle birlikte hızlanan Yeni Boğaziçi, 60. dakikada Osman Bayram’ın kaydettiği golle skorda üstünlüğü yakaladı. İlerleyen dakikalarda Bağcıl önemli gol fırsatlarını kullanamadı. Bunda başarılı kurtarışlar yapan Yeni Boğaziçi kalecisi Necdet de önemli rol oynadı ve maç 1-0 bitti.

Yeni Boğaziçi Başkanı Erdoğan Baca, kendileri için play-off yolunda kader maçı olan Bağcıl’ı zor da olsa yenerek yollarına devam ettiklerini kaydetti.

Erdoğan Baca (sağda) ve Cevdet Ezel, birbirlerine çiçekler takdim etti.

 

 

 

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.