Stephen Akbaş, Antalyaspor yolunda

Stephen Akbaş, Hull City forması altında başarılı bir grafik çiziyor.

İngiltere Championship takımlarından Hull City’nin altyapı takımlarında başarıyla futbol oynayan Stephen Akbaş, Türkiye Süper Ligi ekiplerinden Antalyaspor yolcusu.

Mardinli baba ve İrlandalı bir annenin oğlu olan 18 yaşındaki Stephen Akbaş, takımının defans hattında sergilediği futbolla dikkatleri çekerken, Londra’daki futbol altyapı antrenörlerinden Necdet Aydın tarafından takibe alındı. Almanya Türk Futbol Birliği’nin Avrupa’nın Yıldızlar Projesi’ne dahil edilen genç futbolcu, Antalyaspor’un 10 Temmuz’da başlayacak çalışmalarına katılmak üzere önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gidecek.

Almanya Türk Birliği’nin İngiltere Temsilcisi de olan Necdet Aydın, Stephen Akbaş’ın çok yetenekli olduğunu belirterek, Antalyaspor’un antrenmanlarında kendini gösterme şansı bulacağına inandığını söyledi.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.