Joe Hart için sürpriz talip!

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester City’nin, 30 yaşındaki kaleci Joe Hart ile yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

City menajeri Pep Guardiola’nın üstünü çizdiği isimlerden biri olarak kabul edilen ve önceki dönemi Serie A ekibi Torino’da geçiren Joe Hart için yeni teklifler bekleniyor.
Guardiola’nın kadroda düşünmediği Hart, City’nin sezon öncesi kampında yer almak zorunda kalacak.

Hart için şu ana kadar gelen tekliflerin beklentilerin çok altında olduğu belirtilirken Ada basınında çıkan haberlere göre 25 Milyon Sterlin fiyat biçilen İngiliz kaleci için Manchester United’ın devrede olduğu ifade edildi.  De Gea’nın ayrılması gündemde olan United’ın, Hart’ı kadroya katmak istediği öne sürüldü.

Bu arada İngiltere’de çeşitli internet siteleri, Joe Hart ile ilgili bir anket yaptı.
Ankette, ”Sizce Joe Hart bu yaz Manchester City’den ayrılır mı?” sorusu soruldu. Ankete katılanların %86’sı ‘Evet’ yanıtını verirken, diğer katılımcılar ise ‘Hayır’ şeklinde görüş bildirdi. (AJANSSPOR)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.