Murat Ülker’den ünlü oyuncuya jest

a
Sarah Jessica Parker

Pladis’in bisküvi ve çikolatalarını beğenen ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker’a Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’den sürpriz.

Bisküvi tutkunu Sarah Jessica Parker, bir tanıtım için gittiği Londra’da markette gördüğü Pladis’in bisküvi ve çikolatalarını videoya çekti.

51 yaşındaki ABD’yi oyuncu, beğenisini sosyal medya hesabından paylaştı.

Satın aldıkları dünyaca ünlü birçok markayı Pladis çatısı altında birleştiren Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, paylaşımı kendi hesabından repost etti.

g
Murat Ülker

Ülker ayrıca, sanatçının Londra’da kaldığı otele Ülker, Godiva ve McVities ürünleriyle dolu hediye kutusunu teşekkür mektubuyla birlikte gönderdi.

Parker, paketi alınca sevincini “Aman Allah’ım, şimdi McVities’in bisküvi kulübünün resmi bir üyesiyim” notuyla paylaştı.

s d f

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.