Anneler günü Cyprus Meze’de kutlanacak

Londra’nın eğlence Merkezi Cyprus Meze Bar, 13 Mayıs Pazar akşamı gerçekleştireceği Anneler Günü özel eğlencesi ile annelere en özel hediyeyi verecek.

Londra’nın seçkin mekanlarından 526 Lea Bridge Road üzerinde her hafta birbirinden doyumsuz eğlenceye ev sahipliği yapan Cyprus Meze Bar, Londra eğlence gecelerinin lideri olduğunu13 Mayıs Pazar akşamı gerçekleştireceği Anneler Günü Özel Eğlence Programı ile bir kez daha ortaya koyacak

25 Pounds olarak açıklanan fix menü fiyatlarıyla da cep yakmayacak olan eğlence gecesi akşam saat 8:00’da başlayıp gecenin geç saatlerine kadar sürecek. Bu özel gecede annelere özel süprizler ve hediyeler sunulurken, Cyprus Meze’nin zengin sanatçı kadrosu ile çoşacak misafirler doyumsuz eğlencenin keyfini çıkaracak.

Hanımlar kaçırmaması gereken bu muhteşem gecenin rezervasyonları için şimdiden 020 8556 5866 numaralı telefonu arayabilirler.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.