Hande Yener 24 Haziran’da Londra’ya geliyor

Pop Müziğinin son dönemde adından en çok söz ettiren yıldızlarından Hande Yener, Yaza Merhaba adlı konser organizasyonu ile Londralıları unutulmaz bir konser verecek.

Ünüvar Prodüksiyon&Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek Hande Yener konseri 24 Haziran Pazar akşamı 9-17 Highgate Road, London NW5 1JY adresindeki HMV Forum’da gerçekleştirilecek. Konserin £19, £29, £39 ve VIP £39 olarak açıklanan biletlerinin satışına başlandığı açıklanırken, biletlerin satış noktalarının Haringey’de Aşkın Çiçekçilik, Mezzo Café, Dolston’da Barish Café ve Taş Mağara, Tottenham’da Ezgi Bar, Edmonton, Capital Restaurant, Enfield’deSacha Kuaför, Walthamstow’da Seval Kuyumculuk, Angel’da Mem&Laz olarak açıklandı. Daha ayrıntılı bilgi ve biletler için 07411717977 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.