Cyprus Meze yine “gümbür gümbür”

Eğlence gecelerinin 1 Numaralı adresi Cyprus Meze Bar, özel eğlence geceleri ile sizleri dolu dolu eğlenceye davet ediyorç

Lea Bridge Road’daki adresinde her hafta birbirinden özel eğlence gecelerine ev sahipliği yapmaya devam eden Cyprus Meze Bar, herkesi doyumsuz eğlenceyi yerinde keşfetmeye davet ediyor. Zengin sanatçı kadrosu, lezzetli meze ve yemek çeşitleri, doyumsuz atmosferi ile Londralıların değişmeyen eğlence adresi Cyprus Meze Bar keyfinize keyif katmayı sürdürecek.

Taçsız kral Eray, keyif dolu performansıyla Kerem Ergen, piyanist Hüseyin, Keman üstadı turgay Göçen’li kadrosu ile eğlencenin tavan yaptığı Cyprus Meze Bar’dan kendinizi mahrum bırakmayın. Cepleri yakmayan fiyatları ile eğlence gecelerinin değişmeyen mekanı olan Cyprus meze Bar’da keyifli saatler yaşamak şimdiden yerinizi ayırtarak doyumsuz eğlencenin keyfine siz de varın.

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için 020 8556 5866 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.