Cyprus Empire, Londralıları yine coşturdu

EĞLENCE konusunda Londra’nın sevilen mekanlarından birisi olan Cyprus Empire, konuklarını bu hafta sonu da birbirinden ilginç şov ve danslarla coşturdu. Hareketli şarkılarını Cyprus Empire sahnesinde canlı performansları ile seslendiren değerli sanatçılara konuklar hep bir ağızdan eşlik etti.

The Flames gurubunun harika oryantal dansı ile tüm konuklar sahneye çıkıp kurtlarını döktü.

17 KASIM’DA ALTAY GELİYOR

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Altay, 17 Kasım Cuma gecesi Cyprus Empire’da sizlerle olacak. Ünlü sanatçı ile özlediğiniz İstanbul gecelerini Londra’da yaşama imkanı bulabilirsiniz. Başarılı şarkıcının canlı performansını izlemek ve eğlence dolu bir gece yaşamak istiyorsanız şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

20 Woodford New Road, Walthamstow, E17 3PR adresinde misafirlerini ağırlayan Cyprus Empire’da yerlerinizi ayırtmak için 07738 410 870 numarasından Engin Yorgancı’ya ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.