Uzaya seksi otel açacak

richard-branson_virgin-galactic

Virgin şirketler grubunun CEO’su Richard Branson, uzaya seksi oteller açmanın en büyük hayali olduğunu söyledi.

İngiliz işadamı Richard Branson, ‘insanlık için bin yıl içerisinde gerçekleşmesini istediği en büyük hayalinin’ uzaya ‘seksi oteller’ açmak olduğunu söyledi. Virgin şirketler grubunun CEO’su Branson, “İnsanların gidip seksi Virgin otellerinde kalıp, uyanınca küçük uzay araçlarına binip ayın etrafında tur atmasını çok isterim” dedi.

700 KİŞİ PARASINI ÖDEDİ
Branson, uzun süredir uzay turizmi ile ilgilenen bir işadamı. Branson, 2010 yılında uzaya turistik tur düzenleyeceklerini açıklamış, Virgin’in uzay aracının 2014 yılında yapılan test uçuşunda havaya uçması sonucu bu hayallerini bir süreliğine ertelemişti. Uzayda gezinti yapmak için 700 kişi 250 bin dolarlık ücreti şirkete ödemişti.  

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.