Daslton hırsızı yakayı ele verdi

e261-14moped-in-market-1

Türkçe konuşan toplumların yoğun yaşadığı Dalston bölgesindeki azılı hırsız sonunda yakayı ele verdi.

Motorbisikleti ile yolda yürüyen ya da kalabalık alanlarda telefonla konuşan insanları gasp ederek telefonlarını çalan hırsız polisin Holywood filmlerini aratmayan kovalamacası sonrası yakalandı.

e261-14hutson
Cavell Hutson

Metropoliten polisleri tarafından karadan ve havadan helikopter ile kovalanan 21 yaşındaki hırsız, polisten kaçmaya çalışırken önce Dalston Marketi bir birine kattı ardından motorbisikletini yolun ortasında bırakıp kaçmaya çalıştı.

Hava destekli operasyon ile yakalanan Cavell Hutson’un polislerden kaçmaya çalışırken yarattığı kaos saniye saniye polis kamerasına yansıdı.

Yaklaşık yarım saat süren kovalamacının ardından yakalan Hutson, çıkarıldığı mahkeme tarafından 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Hutson’ın suç ortağının da yakalandığını açıklayan polis yetkilileri ikinci suçlunun kimlik bilgilerini paylaşmadı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.