Genç polis memuru, kalbine yenik düştü

 

Ünlü komedyen Jack Jones, tanıdığı polis memuru Sahib Lalli'nini ölümünde duyduğu üzüntüyü onunla çekilen bu fotoğrafla paylaştı.
Ünlü komedyen Jack Jones, tanıdığı polis memuru Sahib Lalli’nini ölümünden duyduğu üzüntüyü onunla çekilen bu fotoğrafla paylaştı.

Londra’da bir polis memuru geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz Cuma sabahı 6.00 sıralarında gece nöbetini tamamlayıp, evine gitmek üzere görev yaptığı Charing Cross polis istasyonundan ayrılarak yola çıkan 38 yaşındaki Sahib Lalli, Trafalgar Square’de fenalaşarak yere düştü.

Çağrılan ambulans ekibi ilk müdaleleyle birlikte fenalaşan polis memurunu Güney Londra’daki bir hastaneye kaldırdı. Ancak Sahib Lalli, kısa bir süre sonra hayatını kaybetti.

Genç polis memurunun ölümü arkadaşları ve polis cemiası arasında büyük üzüntü yarattı. Westminster Polisinden Başkomiser Ray Rogers, “Sahib Lalli, çok popüler ve çok sevdiğimiz bir polis memurumuzdu. Mesleğinde çok iyi kaydı vardı. Leicester Square bölgesindeki görevlerde, birçok farklı ekiple başarılı çalışmalar yapmıştı” dedi.

Bu arada ünlü komedyen Jack Jones da, polis memuru Sahib Lalli’yi iyi tanıdığını, onun genç yaşta ölümü karşısında şok olduğunu söyledi. Sosyal medyada üç milyon izleyicisi bulunan Jones, “Onun ölümünü duyduğumda inanamadım ve ağladım. Gördüğüm en tatlı polis memuruydu. Şimdi o bizi terketti, Allah ailesine yardımcı olsun.Onıu hep özleyeceğiz” şeklinde duygularını açıkladı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin