WTM Londra Fuarı ile ilgili kesin karar açıklandı

Dünyanın önde gelen turizm ve seyahat Fuarı WTM Londra'nın 2020 kararı belli oldu.

WTM Londra Fuarı’nın 2020 yılında sanal olarak yapılacağı açıklandı. Bir sonraki yıla ilişkin ilk talep ve trendlerin belirlendiği fuar, kasım ayında tamamen sanal olarak yapılacak.

Organiztörlerin sanal etkinliğin ardından yüz yüze görüşme planlanacağını açıklayan WTM Londra Başkan Yardımcısı Simon Press, yapılmaya başlandığı 1980 yılından bu yana WTM Londra’nın ilk defa canlı etkinlik olarak yapılamayacağını belirtti. Press, ”Fuarın fiziksel olması için yorulmadan çalıştık anacak artan seyahat kısıtlamaları ve dünyadaki belirsizlik, denizaşırı pek çok ülkeden katılımcının fuara gelmesinin pratikte mümkün olmayacağını gördük. Öte yandan, Birleşik Krallık’ta iş etkinliklerine ve konferanslara izin verilip verilmeyeceği konusunda net bir bilgi yok. Bununla ilgili resmi karar da 1 Ekim tarihinde açıklanacak.” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.