Covid-19 önlemleriyle kapatılan Londra Doğa Tarihi Müzesi açılıyor

İngiltere’de Covid-19 nedeniyle alınan önlemler kapsamında kapatılan Londra Doğa Tarihi Müzesi kapılarını yeniden ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor.

Müze direktörü Michael Dixon, “Çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin burada güvende olmasına önem veriyoruz. Bu yüzden müzede bulunan kişi sayısını sınırlandırıyoruz. Müzeyi ziyaret etmek isteyen vatandaşlar internet üzerinden rezervasyon yapabilecek. Bu müze genelde dolup taşıyor ancak böyle bir dönemde doluluk oranı yüzde 20’de kalacak. Müzeye farklı bir gözle bakma zamanı.” dedi.

İlk aşamada yerli turistler ile karşılaşmayı beklediğini söyleyen Dixon, uluslararası turistlerin yeniden Londra’ya geleceğini ümit ettiğini ifade etti.

Dixon, “Bizler uluslararası turistlerin hemen buraya geleceğini beklemiyoruz ancak kapımız herkese açık. Herkes internet üzerinden rezervasyon yaptırabilir.” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.