İngiltere’de ‘Dışarda Ye’ kampanyası 3 Ağustos’ta başlıyor

İngiltere hükümeti restoranlara yardım için “Dışarda ye, Yardım et” isminde bir girişim başlatıyor.

Plan kapsamında hükümet restoranların müşterilerine yaptığı yüzde 50 indirimi İngiltere restoranlara yardım için “Dışarda ye, Yardım et” ismindeki kampanya 3 Ağustos’ta başlıyor.

Bu projeye kaydolan işletmeler müşterilerine yüzde 50 indirim yaparak restoranda yemek yemeleri için teşvik edecek. İşletmeler daha sonra bu parayı hükümetten geri alabilecek.

10 POUND İNDİRİM

Müşteri başına 10 pound indirim ile sınırlandırılan plan, 3 – 31 Ağustos tarihleri arasında Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri tüm gün geçerli olacak.

Alkollü içecekler ve hizmet bedeli plana dahil edilmedi. Müşterilerin indirimden bu süreç boyunca istedikleri kadar yararlanabilecekleri belirtildi.

SADECE PAKET SERVİS YAPANLAR HARİÇ

Sadece paket ve ikram servisi yapan işletmelerle otellerin ve mobil gıda satışı yapan araçların bu hizmetten yararlanamayacağı belirtildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.