Londra’da 550 metre yükseklikte ölümle dans eden gence “profesyonel aptal” yakıştırması

Londra’da 53 katlı bir gökdelenin çatısına çıkan İngiliz gençler, 550 metre  yükseklikte akrobasi şovu gerçekleştirdi. Çatıdan düşme numarası yapan gençlerin oyunu yürekleri ağza getirdi.

İngiltere’nin başkenti Londra’nın Chanary Wharf bölgesindeki 550 metre yükseklikte olduğu belirtilen The Madison gökdeleninin çatısına çıkan Adam Lockwood (19), çatıdan akrobasi numarası yaparak, tehlikeli şovunu sosyal medyadan paylaştı.

“YÜREKLERİ AĞIZA GETİRDİ, BİRAZ CESURUM” DEDİ

Görüntülerde, Lackwood’un oturduğu korkuluktan aniden kendisini bıraktığı, hızlıca elleriyle korkuluğa tutunarak kendisini yukarıya çektiği görüldü. Bu sırada Lackwood’un, “Bugün biraz cesurum” dediği duyuldu. Görüntülerin devamında ise Lockwood’un çatıda tehlikeli şekilde yürüdüğü ve aşağıya sarktığı görüldü. İngiliz medyası, Lackwood’un bu görüntüsünü, “Profesyonel aptal” başlığı ile yayınladı. Polisin gençle ilgili soruşturma başlatılması beklendiği ifade edildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Bir yorum

  1. İngilterede 550 metre yükseklikteki bina veya gökdelen ismi nedir acaba? Çok merak ediyorum. Yalan yanlış haber yapmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.