TUI İngiltere seyahat acentesi bu sefer de ‘haziran sonu’ dedi

TUI İngiltere ve İrlanda, operasyonlara başlayacağı tarihi bu sefer de 30 Haziran’a erteledi.

Koronavirüs salgınıyla ilgili belirsizlik, seyahat şirketlerinin sezona ilişkin plan yapmasına olanak tanımıyor. Salgın başladığından bu yana sürekli yeni tarihler ilan ederek operasyonlara başlayacağı tarihi erteleyen seyahat şirketleri haziran ayıyla birlikte faaliyete geçmeyi beklerken, İngiltere’de düş kırıklığı yağan bir haber geldi.

Ülkenin en büyük tur operatörü TUI, seyahat iptallerini 30 Haziran’a kadar uzattığını duyurdu. Şirket, karara gerekçe olaraksa mevcut Covid-19 kısıtlamalarını gösterdi.

TUI tarafından yapılan açıklamada, rezervasyonunu 30 Haziran sonrasına ertleyenlere yüzde 20 bonus verileceği, iptal edip parasını almak isteyenlerinse TUI’nin web sitesinden online başvuru yapabilecekleri kaydedildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.