Ilford’da kanlı gece: 3 kişi öldü 2 kişi tutuklandı

Kuzey doğu Londra’nın Ilford bölgesinde dün akşam yaşanan bıçaklı saldırıda üç kişinin hayatını kaybetmesi üzerine polis 2 kişiyi tutukladı.

Metropoliten Polis servisinden yapılan açıklamaya göre cinayetlerle ilgisi olduğundan şüphelenilen 29 ve 39 yaşlarında iki kişi yakalandı.

Pazar akşamı saat 19.38’de gelen ihbar üzerine polis ve ambülans ekipleri Seven Kings tren istasyonu yakınındaki Emstead Road’a gitti. Londra Ambülans Servisinin müdahil olduğu saldırıda bıçaklanan üç kişinin olay yerinde hayatlarını kaybettikleri duyuruldu.

20’li ve 30’lu yaşlarında oldukları düşünülen kurbanların kimlikleri henüz belirlemiş değil.

Metropoliten Polis merkezi Scotland Yard’dan yapılan bugün yapılan açıklamaya göre saldırıda hayatını kaybedeneler ve saldırıyı gerçekleştirenlerin birbirlerini tanıdıkları ve Sikh toplumundan oldukları düşünülüyor.

Polis olay yerindeki incelemelerini sürdürürken, bölge kordona alınmış durumda.

Saldırının neden yapıldığı hakkında emin olmayan polis, cinayetleri terör saldırısı olarak değerlendiriyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.