Meghan kraliyet protokolünü umursamadı

Kraliyet ailesine girer girmez, Birleşik Krallığı ikiye bölen Meghan Markle dün gece katıldığı bir törende ortalığı karıştırdı. İngiltere’de büyük sansasyon yaratan belgeselin ardından katıldığı törende sahneye çıktı fakat Kraliyet prosedürünü unutunca sunucuları zor durumda bıraktı.

ITV’de yayınlanan sansasyonel belgeselin ardından Meghan Markle önceki gün ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı. Prens Harry ile yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Markle, One World Summit isimli etkinliğe katıldı.

Sivil toplum kuruluşları için düzenlenen etkinlikte sahneye çıkan Meghan Markle’ın aceleyle kürsüde kraliyet protokolünü unutması dikkat çekti. Markle, kendisini sahneye çağıran sunucuyu adeta abandone etti. Markle, sunucuya büyük bir hızla sarıldı. Bu sırada kraliyet protokolünü yapmak isteyen sunucunun bu jestini önemsemeyen Markle daha sonra sahnede diğer yetkilileri de öptü ve onlarla sarıldı.

Birleşik Krallık’ta kraliyet ailesinin üyeleriyle “sıradan halk” arasında bazı sınırlar bulunuyor. Bunlara arasında ölçülü yakınlaşma ve kraliyet ailesi üyeleriyle yakın ve samimi davranmamak da bulunuyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.