Okul kapısında her gün ağlayan kızını avutmak için minik bir çözüm buldu

İngiltere’de Melissa Conlon, ayrılık kaygısı yaşayan ve okul kapısında gözü yaşlı bırakmak zorunda kaldığı 6 yaşındaki kızını avutmak için bulduğu çözümü sosyal medyadan paylaştı.

Norfolk’un Wymondham kasabasında yaşayan 40 yaşındaki Melissa Conlon, her sabah kızı Elsie’yi okula bıraktığını, kızının ‘ayrılık kaygısı’ yaşadığı için hıçkırıklara boğulduğunu, titrediğini ve içeri girmek istemediğini anlattı.

Bu durumu değiştirmek isteyen Melissa, bir gün internette gördüğü bir numarayı denemeye karar verdi. Hem kendi avcuna hem de kızınınkine minik bir kalp çizen Melissa, buna her bastığında kızına ‘sihirli bir kucaklama’ vereceğini söyledi.

Çözümünü sosyal medyadan da paylaşan Melissa, şu ifadeleri kullandı; “Her kim bu fikri bulduysa, sen bir dâhisin. Elsie okula giderken her zaman biraz ayrılık kaygısı yaşıyordu, bu durum tatillerden sonra çok daha kötü oluyordu. Bu sabah da okula gideceği için içi içini yiyordu. Ben de ‘ne kaybederim ki’ diye düşündüm. Bunu (kalp şekli)  kendi elime ve onunkine çizdim. Kalplerimizi şarj etmek için ele ele tutuşup okula yürüdük. Yol boyunca ‘şarj olmadı mı daha?’ diye sordu bana. Sınıfa vardığımızda tamamen şarj olduğunu söyledim ve ne zaman beni özlese buna basmasını, ona sihirli bir kucaklama vereceğimi anlattım. Ben de aynısını yapacağımı söyledim. Hiç ağlamadan beni öptü ve gülümseyerek sınıfa girdi. Eve geldiği zaman kaç kere düğmeye bastığımı sordu, ben de ’10 defa’ dedim. Gülerek ‘ben de’ dedi.”

Melissa Conlon’un paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum alırken, aynı durumu yaşadığını söyleyen pek çok kullanıcı da bu çözümü deneyeceğini belirtti.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.