Saygısızlar mezarlıkta cinsel ilişkiye girdi

İrlanda’nın Cork kentinde bir mezarlıkta yaşananlar ülkede infial yarattı. Kısa süre önce hayatını kaybeden annesine dua etmek için St. Michael Mezarlığı’na giden bir kadın gördükleri karşısında gözlerine inanamadı.

Adının açıklanmasını istemeyen kadın, mezarlıkta seks yapan bir çift gördü ve utanç verici bu ilişkiyi kınamak ve çifti utandırmak için de görüntüleri cep telefonuyla kaydetti.

Kimlikleri henüz tespit edilemeyen çifti bir ağacın altında cinsel ilişkiye girerken yansıtan görüntüleri ise bir radyo programına gönderdi.

St. Michael’s Mezarlığı Sözcüsü, videoyu görmediğini fakat olayını duyduğunu ifade etti. Mezarlıkta yedi kamera bulunduğunu belirten sözcü, “Fakat onlar daha çok ön tarafa odaklanıyor” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.