Genç kıza iş yerinde büyük şok

Essex’in Harlow bölgesinde yaşayan Lillie Cattel daha önceki günlerde olduğu gibi sabah kalkıp işine gitti. İş günü için en güzel kıyafetlerini seçen genç kız, iş yerine gittiğinde hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. İnsan kaynaklarından bir yetkili, Lillie’nin etek boyunun çok kısa olduğunu iddia ederek genç kızı üstünü değiştirmesi için evine yolladı.

Duyduğu sözlerin şokunu üzerinden atamayan genç kadın, iş yerinden çıkarak aracına bindi ancak kendinde değildi. O an sadece, “Sadece tamam diyebildim” diyen Lillie, çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını ifade ederek, “Bu kıyafetimi daha önce de giymiştim ve bir sorun olmamıştı” dedi.

İnsan kaynakları yetkilisinin sözlerinden sonra arabasıyla yola çıkan genç kadın, histerik olarak ağlamaya başladığını ve kendisini aşağılanmış hissettiği için kriz geçirdiğini söyledi. “Arabada panik atak geçiriyordum” diyen Lillie, hemen aracını yolun kenarına çektiğini ve babasını aradığını söyledi.

Babasının yanına gelmesinin ardından durumu anlattığını ve ailesinin yöneticilerinden şikayetçi olması gerektiğini aktardığını belirtti. Şirket iddiaları yanıtsız bırakırken genç kadın yüklü bir tazminat talep ettiği bir dava açtı.

Cattel’in ofiste giymesine izin verilmeyen eteği
Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.