İngiltere’nin yerli süpermeni

Süpermen hayranı Luke Junior adlı genç Süpermen kıyafetiyle Sheffield kentindeki hırsızların yakalanmasına yardım ediyor.

Süpermen hayranı Luke Junior adlı genç Süpermen kıyafetiyle Sheffield kentindeki hırsızların yakalanmasına yardım ediyor.

Hayır kurumları adına yapılan bir partide Süpermen kıyafeti ile çocukları eğlendirdiği sırada bir gıda deposundan kaçan hırsızı fark ederek yakalayan ve polise teslim eden Luke Junior bu olaydan sonra arkadaşları tarafından Süpermen olarak çağrılmaya başlandı.

Güvenlik görevlisi olarak çalışan Junior açıklamasında Süpermen’i çok sevdiğini ve kıyafetini 500 pound vererek Arjantin’den getirttiğini ifade etti. Hırsızları yakalamanın yanı sıra zorda kalan insanlara da yardım eden Junior bir keresinde de kaza sonucu araçta sıkışan 2 kişiyi kurtararak kahramanlık örneği sergilemişti. Bir mağazada güvenlik görevlisi olarak çalışan Junior ayrıca yaptığı şeyin tehlikeli olduğunu ve insanların buna kalkışmaması gerektiğini belirterek yine de insanları kurtarmak ve onlara yardım etmek istediğini dile getirdi. (ENSONHABER.COM)

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin