Londra metrosunu pantolonsuzlar basacak

2002 yılında New York’ta küçük bir şaka olarak başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan ‘No Trousers Tube Ride’ çılgınlığı yeni bir aktivite için Londra’da hazırlık yapıldığını duyurdu.

Tokyo, Kudüs, Moskova gibi, 60’dan fazla ülkeye yayılmış olan ve dünya çapında bir etkinliğe dönüşen etkinlik bu yıl Londra’da ‘Tube Day’ yani Metro Günü’nde gerçekleşecek.

Evening Standard’da yayınlanan habere göre Pazar günü öğleden sonra havanın soğukluğuna bakılmaksızın pantolonlarını çıkartıp cesur bir şekilde metroya bineceğini sosyal medya üzerinden duyuran topluluk, geçen sene düzenledikleri etkinliğe 300’den fazla Londralının katıldığını da belirtiyor.

Bu yıl Londra’da 9. kez düzenlenecek olan etkinliğe katılmak isteyen kişiler 1.5 saat öncesinden Westminister’da toplanacak olan gruba katılabilir. Metro’da seyahat edildikten sonra bir parti ile devam edileceği belirtilen etkinlik, dünya üzerinde ‘No Pants Subway Ride’ olarak biliniyor.

Sosyal medya hesaplarında yapılan etkinlik davetine şimdiden 100’den fazla kişi katılım göstereceğini şimdiden duyurdu.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.