Romfordlu doktor 118 cinsel suçtan yargılanıyor

Cinsel istismardan yargılanan Manish Shah.

Romford’da yaşayan bir doktorun 118 cinsel suçtan mahkemede yargılandığı ortaya çıktı.

Romford’daki Brunel Close’da yaşayan 47 yaşındaki doktor Manish Shah’ın, Havering bölgesinde 54 kişiye cinsel saldırıda bulunduğu yönünde suçlanıyor.

Haziran 2004 ile Temmuz 2013 arasında Hevering bölgesinde hizmet veren Manish Shash 54 kişiye cinsel taciz suçlamasıyla suçlanıyor.

Yetkililer suçlu doktorun 65 kere cinsel ilişkiye girme, 52 kere cinsel tacizde bulunma ve 13 yaşından küçük bir çocuğa cinsel istismardan yargılandığını açıkladı.

Barkingside Sulh Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkan Shah’a koşullu kefalet verildi.

Aile planlaması uzmanı olan doktor 27 Eylül’de Snaresbrook Crown Court’ta yeniden hakim karşısına çıkarak yargılanmaya devam edecek.

Kefalet şartlarına göre Manish Shah adlı doktorun Havering’te bulunan eski çalıştığı kliniğe gitmesi, orada eskiden ve halen tedavi olan hastaşar ve görevlilerle görüşmesi yasaklandı.

Zanlının ayrıca bir doktor olarak çalışması ve herhangi bir NHS tıbbi kaydına erişmesi de yasaklanmış durumda.

2013’TE ORTAYA ÇIKTI

Kan donduran suçlamalar birkaç kişinin Temmuz ve Ağustos 2013’te polise şikayette bulunmasıyla ortaya çıktı.

Hakkında soruşturma başlatılan doktor 1993 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra Londra’daki St Bartholomew Hastanesi’nde stajını tamamlamış.

Yakın zamana kadar Southend-on-Sea’deki bir mahalle doktoru kliniğinde (GP) çalışan doktorun, burada çalıştığı süre boyunca hakkında iddia edilen suçlar hakkında hiçbir şikayet almadı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.