BBC program yapımcısı öfkesini kontrol edemedi

BBC’nin bir çok vahşi yaşam belgesinin arkasındaki en önemli isim olan Fergus Beeley öfkesine yenik düştü. Otoyolda giderken bir araç ile yol kavgasına tutuşan ve daha sonra onları bir park alanında durdurarak öfkeli bir şekilde tartışan Beeley’in, tehdit saçtığı aile an ve an olayı kayıt altına aldı.

Aileye, “Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?” şeklinde sözler söyleyen yapımcı, “ölmeye hazır olun” gibi tehditler savuruyor. Kontrolden çıkarak trafikte tartıştığı 33 yaşındaki Simon Gale’in suratını sıkarak darp girişiminde de bulunan Beeley’in bu öfkesi bir anda tüm İngiliz basınında geniş yer buldu.

Vahşi yaşam belgeselleri üreticisi ve yönetmeni Fergus Beeley, Hampshire, Portsmouth yakınlarındaki M27 otobanında arabası ile giderken bir anda trafikteki bir araç ile yolda tartışmaya başladı. Daha sonra aracı durduran ve öfkeden çıldırmış bir şekilde tehditler savuran ünlü TV yapımcısı aileye Cumartesi gününü adeta zindan etti.

 

Beeley tarafından sözlü ve fiziksel olarak şiddet gördüğünü iddia eden ve bunu kayıtlı videolarla kanıtlayan Simon Gale:

“14 yaşındaki oğlum, eşim ve kayınvalidem ile Cumartesi günü sabah saat 11.30 sularında Portsmouth’a giderken bu olayı yaşadık. Ailem ve ben adeta şok olduk. Bay Beele, boğazımı tutarak tehditkar tavırlarla beni arabama doğru iterek “Benim kim olduğumu biliyor musun?” dedi. Yumruğunu kaldırıp sürekli olarak tehditlerine devam etti. “Ölmeden önce araba geri dön” şeklinde de sözler sarf etti. Oldukça korkunç bu olay beni ve ailemi çok üzdü.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: DailyMail

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin