Samine Bilginer fall’s victim to coronavirus, as community loses 29 members

UPDATED: 01.04.2020 – 12.55

Samine Bilginer has lost her life after contracting coroanvirus, the wife of Dr Tahsin Bilginer become the 29 death known in Turkish Speaking Community in UK.

Samine Bilginer with her husband Dr Tahsin Bilginer

From London 28 known people have passed away as a result of coronavirus: Ahmet Raşit, Elmaziye Kanlı(92), Hayri Ergönül(55),Mustafa Ahmet(89), İlyas Güngör (84), Melik Ejder Ülkümen, Yıldıray Faik(62), Kamil Ahmet(87), Şengül Besim, Mustafa Mehmet, M.E  Hasan Ali, Zülfiye Osman, Fezile Mustafa, Serkan Aydın(40s), Safi Levent (78), Doğan Konkurt, Güney Tarzan (77), Hacı Ali Doğuş (48), Mehmet Abdurrahman, Rehme Erdoğan Tayip, Mehmet Erdoğan, H.Y , Çetin Çetinkaya, Niyazi Numanoğlu, Hüseyin Arslan, Serdar Balı (49) and Samine Bilginer.

In Birmingham Arif Niyazi has also lost this his life after contracting coronvirus.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.