Altın maske takan Hintli adam görenleri şaşkına çevirdi

Yeni tip koronavirüs salgını sırasında koruyucu maskelerin aksesuar halini almasıyla birlikte Hintli bir adam virüsten korunmak için altında yaptırdığı maske görenleri şaşkına çevirdi.

Hindistan’ın Pune bölgesinde yaşayan Shankar Kurade, virüsten korunmak için yaklaşık 3 bin 100 pound değerinde altın koruyucu maske satın aldı.

Kurade açıklamasında, “İnce delikli bir maske ve solunum zorluğu yok. İşe yarayıp yaramadığından emin değilim” diye konuştu.

ABD, Brezilya ve Rusya’nın ardından vaka sayısı açısından dünyada dördüncü sırada yer alan ve virüs hızla yayılmaya devam ettiği Hindistan’da son 24 saatte 22 bin yeni vaka ve 442 ölümlü vaka görüldü.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.