Çocuklarını dahice sakinleştiren anne

ABD’NİN New York eyaleti sakini Jessica D’Entremont, iki kız çocuğunu sakinleştirmek için bulduğu çözümü sosyal medya üzerinden paylaştı.

Poughkeepsie şehrinde yaşayan kadın kızlarına karanlıkta parlayan pijama aldığını anlattı. D’Entremont, kızlarını, pijamaları ‘şarj etmek’ için ışığı açık olan odada kıpırdamadan yatmaları gerektiğine ikna etti.

D’Entremont, “Üzgün bile değilim” diye ekledi. ABD’li kadının bu paylaşımı kısa sürede popüler oldu ve bir haftada 200 binden fazla beğeni ve 50 bin yorum topladı.

Kerry McDowell adlı kullanıcı, “Noel’de çocuklarıma ne alacağımı artık biliyorum” diye yazdı. Sean Lucas rumuzlu kullanıcıysa, “Gerçeği öğrendiklerinde kızların yüzüne bakmak isterdim” esprisini yaptı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.