İtalya’daki havaalanı yakınında patlama!

İtalya’nın Bologna kentinde bir patlama meydana geldi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Bologna Havaalanı’nın yakınlarında bir patlama meydana geldiği ve dumanlar yükseldiği görülüyor.

İtalya’nın turistik kentlerinden Bologna’da havaalanı yakınlarında bir patlama meydana geldi.

Yapılan ilk açıklamada olayın havaalanı yakınlarındaki otoyolda meydana geldiği ifade edildi. İtfaiye ekiplerinin olay yerine gönderildiği belirtilirken çok sayıda ambulans ve polis aracının da olay yerine gönderildiği belirtildi.

İtalyan polisi, otoyolda yaşanan bir kazayla birlikte patlamanın meydana geldiğini duyurdu. Yerel basında yer alan haberlerde Guglielmo Marconi Havaalanı yakınlarındaki bir petrol tankerinin kaza sonrasında alev aldığını ve daha sonra alevin diğer araçlara da sıçradığı aktarıldı. Otoyolun çift taraflı olarak kapatıldı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.