Türkiye’den, İngiltere’ye

Tiyatro sahnesiyle profesyonel anlamda 12 yaşında tanışan Ali Keçeli’nin yıldızı yurtdışında da parlıyor.

Tiyatro sahnesiyle profesyonel anlamda 12 yaşında tanışan Ali Keçeli’nin yıldızı yurtdışında da parlıyor. Keçeli, İngiltere’de perde açan “Billy Elliot” müzikalindeki performansıyla ayakta alkışlandı.
Frankenstein” oyunundaki performansıyla çıkış yapan Ali Keçeli, adını İngiltere’de de duyurdu. Geçen yıl “Görevimiz Tatil”de Demet Akbağ ve Zafer Algöz ile başrolü paylaşan Keçeli, ilk olarak otizmli bir çocuğu canlandırdığı “The Curious Incident Of The Dog In The Night Time” oyunuyla İngiliz yönetmenlerin dikkatini çekti.

KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Ali Keçeli, şimdi de babası kendisini boksör yapmak isterken hayallerinin peşinden gidip bale eğitimi almaya başlayan Billy Elliot olarak seyirci karşısında. Oyuncu, Londra’daki Guildhall sahnesinde perde açan, yönetmenliğini Margaret Appleton’ın yaptığı müzikalde pek çok tiyatro sanatçısı ve yönetmeni kendine hayran bıraktı. (HÜRRİYET)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.