2020’nin en iyi akıllı telefonu ödülü sahibini buldu

En iyi telefon ödülü Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından bugün sahibini buldu.

Teknoloji dünyasının merakla beklenen Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından düzenlenen etkinlik sonuçlandı. En iyilerin seçildiği bu etkinlikte, en iyi telefon ödülü de sahibini buldu.

EISA; en iyi kamera ödülünü Huawei P40 Pro’ya en iyi katlanabilir telefon ödülünü Samsung Galaxy Z Flip ‘e veren iyi multimedya akıllı telefonu ödülünü ise Sony Xperia 1 II‘ye verdi.

Ayrıca en iyi akıllı saat alanında Huawei Watch GT 2, en iyi taşınabilir hoparlör alanında LG Xboom Go PL7 ve en iyi taşınabilir kulaklık amfisi olarak AudioQuest Dragonfly Cobalt ödülün sahibi oldu.

2020’nin en iyi akıllı telefonu ödülü ise OnePlus 8 Pro‘ya gitti.

Amiral gemisi işlemcisi, kamerası ve tasarımının yanı sıra arayüzü ile sunduğu özellikler ile dikkat çeken telefonun en iyi telefon olmasına kimse şaşırmadı diyebiliriz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.