kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,5039
EURO
18,1433
STERLIN
20,7134
BITCOIN
$19.303,66
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Hafif yağmur
18°C
LONDRA
18°C
Hafif yağmur
Pazar Kapalı
20°C
Pazartesi Kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
20°C
Salı Açık
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
18°C
Çarşamba açık
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
17°C

Uluslararası Kalite Zirvesi Londra’da toplanıyor

Türkiye ekonomisine yön veren temsilciler, dünyada pazar payını arttırmak, kalite ve inovasyon konusunda deneyimlerini paylaşmak ve AR-GE konumlandırmasının önemini vurgulamak amacıyla Londra’da buluşuyor.

Uluslararası Kalite Zirvesi Londra’da toplanıyor
28.09.2017
0
A+
A-

Türkiye ekonomisine yön veren temsilciler, dünyada pazar payını arttırmak, kalite ve inovasyon konusunda deneyimlerini paylaşmak ve AR-GE konumlandırmasının önemini vurgulamak amacıyla Londra‘da buluşuyor.

20 – 22 Ekim 2017 tarihlerinde Londra Soutbank Üniversitesinde, imalat ve hizmet sektöründe inovasyona yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden Türkiye‘de ki iş dünyasının örnek isimleri deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya geliyor.

Lobin İnternational tarafından gerçekleştirilen 10th International Quality Summit, kalite bilincini geliştirmek ve markalar için geleceğin habercisi olan AR-GE’nin önemini konuşmak için Londra Soutbank Üniversitesinde toplanıyor.

Lobin İnternational tarafından organize edilen zirve bu yıl Londra Soutbank Üniversitesinin ev sahipliğinde yapılıyor. Türkiye‘nin önde gelen sanayici ve iş adamlarının, bilgi, birikim ve deneyimlerini aktarmasına fırsat veren etkinlikler, devlet ve özel sektör temsilcilerinin yanı sıra STK’lar ve bürokrasinin katılımıyla gerçekleştiriyor.

Lobin İnternational Yönetim Kurulu Başkanı ve Londra‘da bulunan Avrupa Türk Ticaret Birliğinin Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Ustaoğlu; 30 yılı aşkın bir süredir kalite zirvesi düzenlediklerini söyleyerek şöyle konuştu: “İş ve siyaset dünyasının talepleri ve beklentileri üzerine yapılan araştırmaları tespit ediyor, ihtiyaçların giderilmesi için işbirliği imkânları arıyor ve düzenlenen sempozyumlarla konusunda uzman kişilerin düşüncelerine başvuruyoruz. 30 senedir kaliteye vurgu yapıyor, ekonomi dünyasının uluslararası arenada buluşmasını sağlıyoruz. Türkiye‘nin stratejik ve coğrafi yapısı, yatırımcılara sağlamış olduğu imkânlarla, Dünya’daki pazar payının yükseltilmesine önemli fırsatlar sunuyor. Biz bu fırsatlara dikkat çekiyoruz. Günümüz tam rekabetçi piyasa koşullarında avantaj sağlamak için sadece kalite-maliyet hesapları yetmez. Pazarda kalıcı olabilmek için, AR-GE ekseninde oluşturulacak kalite ve inovasyon yeteneğinin sürdürülebilir olması gerekir. Bu amacı gerçekleştirmek için kalite zirvesi Londra Soutbank Üniversitesi Akademik Kurulunun katılımıyla Londra Soutbank Üniversitesinde gerçekleşiyor. Türk iş dünyasının dünya pazarlarına yönelik pazarlama stratejileri üretime yönelik girişimleri dünya pazarlarında yer almamıza imkân sağlayan müteşebbis ruhu, rekabet gücümüzü artırmaktadır. Sektör temsilcilerinin farkındalık oluşturan projelerine Londra Soutbank Üniversitesi tarafından verilecek sertifika ve ödüller önemli pazarlama avantajı sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.”

  1. Uluslararası Kalite Zirvesi // 10th International Quality Summit
    Zirvede; AR-GE ve ona bağlı olarak oluşturulacak kalite ve inovasyon tanımını yeniden şekillendirirken üretim, tüketim ve hizmet boyutunda uygulanabilir inovasyon arayışlarını londra/İngiltere’de katılımcılarla paylaşılacaktır.
    Öncelikli olarak; inovasyon ve fikir yönetimi olmak üzere, iş dönüşümü, operasyonel mükemmellik, ve maliyet yönetimi konularında, Türkiye‘nin Avrupa‘da iş yapan önemli şirketlerin bizzat uygulayarak kazanılmış oldukları deneyimler paylaşılacaktır. Bu zirve kalite ve inovasyonda Türkiye‘nin geldiği noktayı bir kere daha vurgulaması bakımından büyük önem teşkil etmektedir.

Türkiye Tanıtım Standları
Katılımcı markalar info stantları ile zirvede yer alacaktır. Karşılıklı görüşme imkânları sunulacaktır.

  1. Uluslararası Kalite Ödülleri Töreni
    Lobin İnternational tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre girişimcilik ve inovasyona yönelik başarıları ilke edinerek sürdürülebilir rekabet avantajını elde eden markalara “2017 Uluslararası Kalite Ödülü” verilecektir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.