Dünya Turizm Fuarı’na güçlü katılım (VİDEO)

Bu yıl 35’incisi gerçekleşen World Travel Market Excel London 2014 (WTM 2014) fuarına Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden geniş katılım oldu.

 

Her sene Kasım ayının ilk haftasında düzenlenen ve dünyanın ikinci büyük turizm fuarı olan Dünya Turizm Fuarı’na Türkiye’den 60 KKTC’den ise 18 firma katıldı.

DSC_0020

KKTC Başbakan Yardımcısı Turizm ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’ın da aralarında bulunduğu fuar açılışında Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç, Turizm Bakanlığı Tanıtma  Genel Müdürü İrfan Önal, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Antalya Valisi Muammer Türker, çok sayıda bürokrat ve işadamı da hazır bulundu.

DSC_0153
Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç İzmir ve Antalya Vali’leriyle sohbet etti.

 

Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş fuar açılışı öncesi Kıbrıslı Türk işadamı Serdar Sarı’ya ait Londra’nın turistik sembollerinden siyah taksiler üzerinde “North Cyprus” yazılı araçlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

DSC_0030
Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş Kıbrıslı Türk işadamı Serdar Sarı’ya ait Londra’nın turistik simgelerinden siyah taksilerden biriyle hatıra fotoğrafı çekilirken

 

Bu sene Türkiye’nin en büyük alana sahip olduğu fuarda 5 Kasım Çarşamba günü saat 17:00 – 19:00 arası Türkiye standında bir müzük dinletisinin yapılacaği duyuruldu.

DSC_0050
KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı ve Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş DLR üst tren hattında boylu boyunca asılı duran turizm tanıtımı amaçlı “North Cyprus” reklam panolarının önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Excel London Fuarı 3- 6 Kasım 2014 tarihleri arasında Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, London E16 1XL adresinde seyahat meraklılarını bekliyor.

DSC_0137
Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal (solda) ve Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç
DSC_0005
KKTC Turizm Ateşesi Hasan Kortay standa yetkilileriyle beraber.
DSC_0109
Antalya Valisi Muammer Türker turizm firmalarını ziyaret etti.
DSC_0155
Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç ve İzmir Valisi Mustafa Toprak (sağda)
DSC_0112
Antalya Valisi Muammer Türker (ortada) yetkililerle sohbet etti.
DSC_0088
Slovenya’lı gelin ve damat Türkiye standının önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin