“Evsiz ama o da bir insan”

Tiger Blue Pr Kurucusu Nuraya Kokos, birçok ünlü ismin katıldığı bir organizasyona imza atarak Londra sokaklarında yaşayan evsiz insanlara yiyecek, giyecek ve barınmalarına yardım edecek eşyalar dağıttı.

24 Şubat Cumartesi akşamı Liverpool Street metro durağı yanında buluşan yaklaşık 15 kişilik ekipte ünlü isimlerin yanı sıra kilometrelerce uzaktan gelen yardım severler katıldı.

Nostaljik iki katlı otobüsle gerçekleştirilen organizasyon boyunca sokakta görülen her evsize yardım edilmeye çalışıldı. Sağlıklı bir öğün yemek, meyve, atıştırmalık, içecek, kazak, eldiven, bere, battaniye, uyku tulumu gibi yiyecek ve eşyaların dağıtıldığı organizasyonda 700 pound para toplandı.

Yardım organizasyonuna katılan ünlü isimler arasında Big Brother ve Gogglebox’tan tanınan Sandi Bogle, NMG müzik ödülü sahibi Jake Aldridge, Mobo ödüllü Lady Marga MC, Tindastóll futbol takımı kalecisi Brentton Muhammad, Film Yönetmeni Mark Haldor, ABD kırmızı halı televizyon sunucusu Yasmin Trendy, Dj Mark Ramjack, beatbox sanatçısı Kimmybeatbox yer aldı.

British Red Bus Şirketinden Kingley ve Estella’nın destek verdiği organizasyona Costa Coffee, BPMA – Gordon Glenister ve Vision Print de destek verdi.

Organizasyona katılan gönüllüler ise Jennie Fraser, Grant Fraser, Kate Humphrey, Jessica Eve ve Martine Jennings oldu.

Evsizler için yardım kampanyalarını sürdüreceklerini açıklayan Nuraya Kokos, kendilerine “Homeless But Human Project” Facebook sayfasından veya info@tigerbluepr.com email adresinden ulaşabileceklerini söyledi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.